Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z znacznych elementów wzmacniających, które dostają się w tym serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji może oraz poczuć różnicę. To znakomita formuła, która gromadzi się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz powiązanych z nimi zalet. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży doprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie chroni włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co liczy niezbyty dowód że warto wykorzystać z atutów tego klucza osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

ProEngine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese