Stylizacja świąteczna: w odcieniach choinki.

Ciemna zieleń, nasycona purpura także brokatowe srebro oraz złoto to barwy najczęściej utożsamiane ze świętami. Stylizacja świąteczna także bywa utrzymana w odcieniach z gwiazdkowej palety.
Dekoracja okolicznościowa bazuje na czerwonej sukience wykończonej czarną koronką. Pas i biodra podkreśla okazała kokardka, a dekolt wycięty w wzór serca przykuwa uwagę na piersi. Sukienka bywa sexi, ale nie odsłania nazbyt sporo, a poprzez optymalnej długości za kolana podkreśla najbardziej atrakcyjne części nóg
Utrzymując się w klimacie choinkowych detali, jako uzupełnienie proponujemy mocne zielone szpilki wyhaftowane cekinami w jednakowym tonacji i wykończone oszałamiającą wstążeczką – dzięki temu z pewnością zrobisz furorę na rodzinnym spotkaniu.
Do kolorów choinki oraz śniegu nawiązuje poza tym biżuteria.
etno-297x417
Zalecamy komplet łączący śnieżne i zielone cyrkonie, składający się z owalnych kolczyków i pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie będą zamiennikiem dla szmaragdów, czyli klasycznych, zielonych kamieni. Dekoracja okolicznościowa ma także drobną kopertówkę – w takim wypadku proponujemy czarne, skórkowe pudełeczko pokryte srebrnym, ażurowym wzorem. Stylizację w barwach choinki obowiązkowo musi uzupełnić czerwona szminka oraz zdecydowany manikiur w takim samym kolorze lub tonacji metalicznej zieleni.
tekst dostepny na stronie http://e-modnisia.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-194.html