Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij smutki, rozczarowania oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest jednym z najwydajniejszych a bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło oraz niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście i zachęca dobrą energię.

Świeca grana jest ręcznie z własnego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz wyciągami z wyjątkowo mocnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału konieczna istnieje również odpowiednia formuła, która była używana tylko w starożytności; to jedyne zaklęcie ochronne, jakie tworzy strzec przed negatywną aurą z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest służenie wielowymiarowe. Nie wyłącznie chroni przed nieszczęściem i oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa kolosalną działalność w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i odprężenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest skrajnie trudne. I sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie kilku przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba jedynie skupić się na punktu, który pragniemy osiągnąć dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

KankustaDuo

Knee-Active Plus