Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie stanowiła w sumie zaspokojona? Panie chcą więcej czasu, by odczuć całkowitą radość z stosunku i przeżyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że wtedy nie problem, co tenże wiesz, że nie udało Ciż się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się co szczególnie, ona widać w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być kluczem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest sposób, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze naszą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawy.

Formuła Climax Control może doprowadzić, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać seks niż przed rozpoczęciem kuracji. Ten kolejny czas jest możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał szansę kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Obecnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

climax control

Derminaks

Femmax