Z czego wynikają problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem z erekcją występuje raz na pięć stosunków, więc można założyć, że może się to przydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Jak wiadomo podstawy braku wzwodu są bardzo różne, inne w przypadku facetów w wieku lat 20, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód następuje w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Problem z erekcją ma miejsce, kiedy wzwód nie pojawia się w ogóle lub nie utrzymuje się na tyle długo, żeby można było odbyć pełny stosunek. Można mówić o poważnym kłopocie z erekcją, kiedy problem następuje co najmniej w 3/4 prób i utrzymuje się to przez długi okres. Jednorazowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z erekcją. Niżej przedstawiamy najważniejsze przyczyny problemów z potencją.
1.Zdenerwowanie i brak wypoczynku. W momencie, kiedy spędzamy dużą część dnia w pracy lub żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły oraz ochoty na seks. Trzeba w takich przypadkach zadbać o unikanie sytuacji stresowych, relaks cialis w zelu oraz rozsądne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub zaburzoną potencję.
3.Papierosy. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów dokładnie wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 badanych doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio