Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, że faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów ze wzwodem w porównaniu kamagra zel do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby otrzymać widzialną różnicę szybko i w wygodny sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój penis jest w większości wypadków wyczerpany. Musi zregenerować siły. Dlatego szalenie istotne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój penis jest kamagra tanio zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest niesłychanie ważny.