Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co owocuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także owocować osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Pozostałe schorzenia, które
viagra bez recepty mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeżeli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w kuracji prostaty, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, dokładnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu kamagra zel jak również o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Większość ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyka starszych mężczyzn. Jednak to nieprawda. Dzisiaj mnóstwo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. sygnalizuje problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia albo złe nawyki, takie jak palenie papierosów, nieodpowiednia dieta, brak snu i inne podobne czynniki. Pomyśl nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, rozpocznij uprawianie sportu i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.