Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na ściskaniu pewnych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na nerwy zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Uciskanie warto zacząć od łagodnych muśnięć i po chwili zwiększać siłę ucisku. Każdą z pięt trzeba badać przez około pięciu minut.
Panie mocniej reagują na akupresurę miejsc rozłożonych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Masowanie tych punktów jest świetnym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się zrewanżować masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Pobudzą w ten sposób penisa. Dzięki prostym masażom życie łóżkowe tania viagraokaże się być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, które punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu