Stylizacja wyrafinowana: klasyka z połyskiem.

Śnieżna bluzka i czarna spódnica to komplet kojarzony raczej tradycyjnie, pomimo tego nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego stroju nabiera dorosłego charakteru dzięki wyrafinowanym materiałom i ozdobom.
W takim zestawie biała bluzka zachowuje ponadczasowy, dopasowany wzór oraz jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są typowo wygięte, lecz nieskomplikowane i postawione, co od razu dodaje koszuli elegancji. Stylizacja kunsztowna jest podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje zwyczajny model z materiału. Takowa tkanina nadaje jej lekko ekstrawaganckiego stylu oraz udowadnia, że nosząca ją dziewczyna jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby kompletna bez butów na szpilce. My doradzamy brokatowe, srebrne szpilki o trendy, głęboko wykrojonym kroju i z asymetrycznym, wydłużonym czubkiem okrywającym stopę na skos. Nieszablonowe buty nadają ton kolejnym dodatkom. Szyję zdobi misterny naszyjnik na wisiorku, który ozdabia dużo łączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie przytłoczą stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na nadgarstek proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w ręku czy na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy wyrafinowanej stylizacji łącznie z linkami do sklepów umieszczone są w galerii – kliknięcie w nazwę danej rzeczy przenosi na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie torebka